Ergünbaş Group Hakkında

Ergünbaş Group

Ergünbaş Group

Rüstem Ergünbaş tarafından 1997 yılında temelleri atılan Ergünbaş Group'un ilk üretim tesisi 2011 yılında Hatay'da faaliyetine başlamıştır. Ergünbaş Group, toplamda 73.000 m2'lik alana sahip üretim tesisleri, 600'ü aşkın çalışanı ve 35 ülkeye yaptığı ihracatı ile sektöründe lider, Ortadoğu ve Afrika'nın en güvenilir üreticisidir.

Ergünbaş Group; çatısı altında bulunan 4 farklı markası ile yapı malzemeleri, plastik, ahşap ve tarım sektörlerinde üretim yapmaktadır. Erdoor markasıyla ahşap kompozit iç mekan kapı ve komponentleri üretimi, Decker markası ile kompozit deck zemin malzemeleri, pergola, prefabrik ve dekorasyon profilleri üretimi, Ergünbaş Panel markası ile MDF mobilya panelleri üretimi ve Ergünbaş Pipe markası ile tarımsal sulama boruları üretimini gerçekleştirerek faaliyetlerini sürdürmektedir.

Vizyon

“Sektöründe en çok tercih edilen kaliteli ürünler üretmek ve bu alanda bir dünya markası olmak” vizyonu ile faaliyetlerini sürdüren Ergünbaş Group, bilgi yönetimi, inovasyon ve Ar-Ge çalışmalarıyla kalitede süreklilik sağlamayı hedeflemektedir.

Misyon

Ergünbaş Group; bünyesindeki markalarla uluslararası pazarda sektörün lideri olarak iç ve dış piyasaya yönelik üretim-pazarlama faaliyetlerini yürütmektedir. Alanlarında yaptığı tüm üretimlerinde kalitesini uluslararası çeşitli ölçüm ve standardizasyon kuruluşlarından aldığı kalite belgeleri ile ispatlamış olan Ergünbaş Group dahil olduğu her alanda yenilikçi ve kaliteden ödün vermeyen üretim ve pazarlama anlayışıyla faaliyetlerini sürdürmeyi hedeflemektedir.

TR EN FR AR